grachou❤️
<p>Ciemos ieradās Didzis Gorbenko, tika runāts par Latvijas Junioru čempionātu Lubānā, MX GP of Maggiora, ADAC Vācijā, kā arī notika sazvanīšanās ar Paulu Jonasu un Kārli Sabuli</p>
forest_glow
Creator